Preskoči na glavni sadržaj

Podgoričanin na motoru


Prolazi momak na motoru sa kacigom na glavi, pored dvije podgoričanke, a jedna od njih dvije kaže:
- "Kako je sladak''.

Primjedbe

Popularni postovi s ovog bloga

Jesi li to plakala?

Pita momak đevojku: - Jesi li to plakala? Đevojka: - Jesam.. Kako znaš?

Virus

Od kojeg virusa boluju podgoričani? - X5Q7