Preskoči na glavni sadržaj

Filip Vujanović

Došao Filip Vujanović u restoran i naručuje:
Ja ću ti majo sija, majo sajate, a jeba ti neću.

Primjedbe

Popularni postovi s ovog bloga

Turisti na Cetinje

 Došli turisti na Cetinje i gledaju mape ali nikako da shvate đe se nalazi Dvorac Kralja Nikole, te se odlučiše da zaustave jednog lokalca i pitaju ga đe se nalazi Dvorac, a cetinjanin ni manje ni više no veli: - "Evo vam ga tu, preko puta, ali da znate, Kralj vam danas nije tu!"

Virus

Od kojeg virusa boluju podgoričani? - X5Q7

Jesi li to plakala?

Pita momak đevojku: - Jesi li to plakala? Đevojka: - Jesam.. Kako znaš?