Preskoči na glavni sadržaj

Ljubomora

Ljubomorni podgoričanin zove đevojku i pita je:
- Đe si?
- A evo me kući...
- Aj upali usisisivač da znam da si kući!

Primjedbe

Popularni postovi s ovog bloga

Trudnica

Zašto podgoričanka ide da se porodi u Berane?

Moderni podgoričani

Kako se biju moderni podgoričani ???